ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

Непорушні традиції

Відповідно до положення про проведення спартакіади міста серед учнів професійно-технічних навчальних закладів 5 жовтня відбулися змагання з легкоатлетичного кросу. Досить вдалими були виступи нашої збірної команди. Жодних шансів на перемогу не залишила суперникам досвідчена спортсменка, учениця другого курсу Дідоренко Анастасія. Подолавши дистанцію у 500 метрів за 1 хв. 35 с. вона здобула чергову перемогу. Майже всю дистанцію протрималися за молодшою сестрою Дідоренко Єлизавета та Віташова Дар'я, і лише на останніх 15 метрах у фінішному коридорі поступилися представниці ВПУ БД другим місцем. Так показавши час 1хв. 39,2 та 1хв. 39,5 відповідно, посіли третє та четверте місце.

Досить запеклою була боротьба і на дистанції 1000 м. серед юнаків. Нажаль, основна боротьба за І місце велася заочно між двома забігами. Минулорічний переможець міської та обласної спартакіади Василенко Микола дещо покращив свої минулорічні результати і здобув перемогу у першому забігу зупинивши стрілки секундоміру на позначці 3хв. 03сек. Але переможець другого забігу, представник Сумського ВПУ БА показав результат у 2хв. 59 сек. і здобув загальну перемогу. Не дивлячись на поразку у особистій першості нас радує те, що у підсумку місця з 2 по 5 посіли представники саме нашого навчального закладу (Василенко Микола, Шевченко Ігор, Мажаєв Дмитро та Лобода Павло). Тож, маючи у п’ятірках переможців на кожній дистанції аж вісім представників ми посіли традиційне І місце. Таким чином, ми маємо досить великі сподівання на традиційну перемогу у змаганнях з кросу за програмою обласної спартакіади. Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів!!!