ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ДНЗ

«Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

_______Геннадій МІРОШНИЧЕНКО

 

 

 

 

Розклад №2

позаурочної зайнятості учнів

ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

на 2020-2021 навчальний рік

 

Понеділок

№з/

Назва гуртків,

секцій

Час і місце проведення

Відповідальний

1

 

Естрадний гурток

13.00-17.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка

Лахоня Ю.І.

2

Вокальний гурток

17.00-18.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка

Лахоня Ю.І.

4

Гурток флористики

18.00- 20.00

Гуртожиток центру

Керівник гуртка

Лаврик О.О.

5

Секція лижних гонок

16.00- 17.00

Спортивна база «Токарі»

Керівник

Сахненко А.В.

 Вівторок

 

Назва гуртків, секцій

Час і місце проведення

Відповідальний

1

Предметні та професійно-предметні гуртки

За графіком роботи кабінету,

майстерні

Навчальні кабінети, майстерні,

лабораторії

Викладачі, майстри в/н

2

Естрадний гурток

13.00-17.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

2

Вокальний гурток

17.00-18.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

3

Клуб патріотичного виховання «Пам'ять»

16.30-17.00

(2,3 вівторок)

Музей центру

«Пам’ять

Керівник

Низова С.В.,

 

4

Секція волейболу

16.00.-17.00

Спортивна зала

Керівник секції Лагутинський А.М.

5

Гурток флористики

16.30- 19.30

Гуртожиток центру

Керівник гуртка

Лаврик О.О.

 Середа

№з/п

Назва гуртків,секцій

Час і місце проведення

Відповідальний

1

Естрадний гурток

13.00-17.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

2

Секція волейболу

16.00.-17.00

Спортивна зала

Керівник секції Лагутинський А.М.

3

Вокальний гурток

17.00-18.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

4

Предметні та професійно-предметні гуртки

За граф. роботи кабінету,

майстерні

Навчальні кабінети, майстерні,

лабораторії

Викладачі, майстри в

5

Секція лижних гонок

16.00- 17.00

Спортивна база «Токарі»

Керівник

Сахненко А.В.

 Четвер

№з/п

 

Назва гуртків,секцій

Час і місце проведення

Відповідальний

1

 

Естрадний гурток

13.00-16.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

2

 

Предметні та професійно-предметні гуртки

За графіком роботи кабінету,

майстерні

Навчальні кабінети, майстерні,

лабораторії

Викладачі, майстри в/н

3

 

 

Секція волейболу

16.00-17.00

Спортивна зала

Керівник секції Лагутинський А.М.

4

 

Вокальний гурток

16.00-17.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

П’ятниця

№з/п

Назва гуртків,секцій

Час і місце проведення

Відповідальний

1

Естрадний гурток

13.00-16.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

2

Вокальний гурток

16.00-18.00

Кабінет керівника гуртків художньої самодіяльності

Керівник гуртка Лахоня Ю.І.

 Субота

№з/п

 

Назва гуртків,секцій

Час і місце проведення

Відповідальний

1

Секція лижних гонок

10.00- 12.00

Спортивна база «Токарі»

Керівник

Сахненко А.В.

 

Заступник директора                                                Ніна МАКОТРЕНКО

з навчально-виховної роботи                            

 

 

 

Затверджую

Директор ДНЗ «Сумський

хіміко-технологічний центр ПТО»

Геннадій МІРОШНИЧЕКО

 

 

ГРАФІК

роботи предметних та професійно-предметних гуртків

ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

у 2020-2021 навчальному році

з/п

Назва гуртка

Відповідальний

Час проведення

Місце проведення

1.

«Основи журналістики»

Будюк О.В.

1,3 середа місяця

каб.41

2.

«Комп’ютерний дизайн»

Назаренко Н.А.

1,3 четвер місяця

каб.45

3.

«Користувач ПК»

Пероганич О.М.

2,3 середа місяця

каб.32

4.

«Квант»

Проноза Н.М.

1,3 четвер місяця

каб.42

5.

«Сучасна кухня»

Скотнікова Л.П.

1,3 четвер місяця

лабораторія кух.

6.

«Умілі руки»

Бричка О.І

2,4 четвер місяця

майстерня слюсарів

7.

«Захист ПК»

Басенко М.М

1,3 вівторок місяця

каб.45

8.

«Цікава біологія»

Каблюк А.А.

1,3 вівторок місяця

каб.43

9.

«Наша історія»

Михайловський О.В.

2,4 четвер місяця

каб.27

10.

       «Зварник»

Калін С.В.

 

2,4 четвер місяця

майстерня зварників

11.

«Англійська мова»

Заїка М.В.

2.3 вівторок місяця

каб. 26

12.

«Комп’ютерна графіка та дизайн»

Куцомеля Н.Ю.

2,4 вівторок місяця

каб.13

13.

«Умілі руки»

Счастлівцева С.Т.

1,3 четвер місяця

майстерня

14.

«Ремонтник»

Д’ячков С.О.

1,3 середа місяця

майстерня

15.

«Шаховий»

Томіна А.І.,Гой О.В.

1,3 середа місяця

гуртожиток

16.

«Смакота»

Мар’єта З.І.

1,4 вівторок місяця

лабораторія кух.

17.

«Умілі руки»

Кузнєцова А.І.

1,3 вівторок місяця

майстерня

18.

«Пам’ять»

Низова С.В.

2,3 вівторок місяця

музей

19

«Цукрова флористика»

Мельнікова А.М.

1,3 четвер місяця

лабораторія кух.

            

Заступник директора з навчально-виховної роботи                                                                                Ніна МАКОТРЕНКО

КОНТАКТИ

  • 40016, м.Суми, вул. Прокоф`єва, 38
  • (0542) 78-99-92
  • (0542) 78-99-90 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • fax: 78-99-92

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а