ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

УВАГА!!! 

З 14 березня до 11 квітня (включно) триватиме реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ).

 

Що потрібно знати про РЕЄСТРАЦІЮ

https://testportal.gov.ua/nmt-2024-shho-potribno-znaty-pro-reyestratsiyu/

Набув чинності Порядок проведення національного мультипредметного тесту. Документ визначає основні засади підготовки та проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) для оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

_проведення_HМТ-2024.jpg

Так, у 2024 році участь в НМТ зможуть узяти особи, які вже мають повну загальну середню освіту або завершать її здобувати цього року та зареєструються на тестування відповідно до вимог законодавства. Для реєстрації вступнику потрібно буде створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. У цьому кабінеті внести необхідні персональні дані та завантажити копії реєстраційних документів. Також під час реєстрації необхідно буде вказати ті предмети, з яких вступник бажає пройти тестування. Вибрати можна буде тільки один предмет із чотирьох, оскільки українська мова, математика та історія України є обов’язковими. Предметом на вибір можна вказати українську літературу, або біологію, або географію, або іноземну мову (англійську, німецьку, французьку або іспанську), або фізику, або хімію.

Крім цього, вступники матимуть змогу під час реєстрації вибрати населений пункт в Україні або за кордоном, де вони перебуватимуть у дні проведення тестування.  

Потенційні учасники зобов’язані ознайомитися з Порядком, що не тільки передбачено процедурою реєстрації (учасник має знати свої права та обов’язки), а й буде корисним під час проходження тестування.

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів – складників національного мультипредметного тесту (НМТ). З ними можна ознайомитися у відповідній рубриці. Усе про демонстраційні варіанти предметних тестів https://testportal.gov.ua/nmt-2024-oprylyudneno-demonstratsijni-varianty/

Детальніше про НМТ за посиланнямиhttps://testportal.gov.ua/nabuv-chynnosti-poryadok-provedennya-nmt/ЗНО-2024

 

 

news-60630-ukr-nmt_27_09_1__-_копия.jpg

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

https://mon.gov.ua/ua/news/nmt-2024-osoblivosti-vstupnih-ispitiv

https://testportal.gov.ua/tag/nmt-2024/

УВАГА!

З 03 квітня до 03 травня 2023 року триватиме реєстрація для участі в основній сесії НМТ.

Реєстрація відбуватиметься на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

0003

 

0004

0005

0006

 

 

0001

20 січня 2023 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг https://www.youtube.com/watch?v=oiQ7BnG9iRw щодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану. Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (далі – НМТ).

Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано. НМТ міститеме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Реєстрація для участі в оцінюванні проходитиме у квітні. Наразі передбачено проведення двох сесій НМТ: основної і додаткової. Основна проходитиме в червні, додаткова – в червні-липні. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Детальніше про НМТ за посиланням https://testportal.gov.ua/yakymy-budut-vstupni-vyprobuvannya-v-2023-rotsi/

Інфонграфіка НМТ у форматі PDF.

0001

ЗНО – 2023: відомі дати проведення та перелік предметів

Міністерство освіти і науки України затвердило дати та перелік предметів зовнішнього незалежного оцінювання у 2023 році. Про це йдеться в наказі №715.

Згідно з документом, ЗНО проводитимуть від 22 травня до 14 липня 2023 року.

Учасники зможуть безплатно пройти оцінювання не більш як із п’яти навчальних предметів. Якщо вступник захоче обрати додаткові предмети, то він повинен оплатити їхню вартість.

 

Перелік предметів, з яких проводитимуть ЗНО-2023:

 • Українська мова;
 • Українська мова і література;
 • Математика (завдання рівня стандарту);
 • Математика;
 • Історія України (період 1914 рік – початок XXI століття);
 • Історія України;
 • Англійська мова;
 • Іспанська мова;
 • Німецька мова;
 • Французька мова;
 • Біологія;
 • Географія;
 • Фізика;
 • Хімія.

ЗНО з математики (завдання рівня стандарту), історії України (період 1914 рік – початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації.

Дорожня карта учасника ЗНО 

 

 Нормативні документи щодо організації та проведення ЗНО-2023 розміщені за посиланням.

0002

https://testportal.gov.ua/uchasnyku-zovnishnogo-otsinyuvannya/

0003

https://zno-kharkiv.org.ua/

0004

Інтернет-ресурси для підготовки до ЗНО-2023

0001

0002

0001

Протягом найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО, де буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.

Надану інформацію необхідно зберегти, адже вона знадобиться для входу на Інформаційну сторінку:

 • у травні, коли буде потрібно підтвердити своє бажання проходити НМТ і повідомити організаторів про те, у якому регіоні особа буде перебувати в липні;
 • напередодні тестування, щоб дізнатися про дату, час і місце проходження НМТ і самостійно сформувати запрошення-перепустку;
 • для отримання результатів НМТ.

Також особи мають можливість працювати із онлайновою версією демонстраційного тесту, час на виконання НМТ збільшено з 90 хвилин до 120 хвилин.

Український центр оцінювання якості освіти оновив час виконання демонстраційного онлайн НМТ (http://lv.testportal.gov.ua:82/demotestNMT/) тож тепер можна спробувати свої сили упродовж актуального за тривалістю тесту.

Якщо повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 120 хвилин за комп’ютером – необхідно завантажити файл із демонстраційним варіантом НМТ https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2022/05/NMT_2022_demo_klyuchi_120-hv.pdf та виконати завдання, звірити свої відповіді з правильними.

Бажаємо всім учасникам НМТ вступити до омріяних закладів вищої освіти!

Відбудуємо країну разом!

1111

Випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти раніше мали можливість ознайомитися з інформацією про зміст, структуру й оцінювання кожного блоку НМТ https://testportal.gov.ua/skladnyky-nmt/. Уже сьогодні можна переглянути демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2022/04/NMT_2022_demonstratsijnyj-variant_maket.pdf

Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером. Окрім завдань, тут є правильні відповіді, тож можна одразу перевірити себе. Зауважте, що при виконанні завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2022/04/ZNO_Math_dovidkovy-materialy.pdf

Стежте за оновленнями на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/ та ДНЗ «Сумський хіміко – технологічний центр ПТО» http://shtc-pto.sumy.ua/index.php/uchnyam/zno і не пропустіть важливих новин.

Усе буде Україна!

0001

01 лютого 2022 року, розпочалася реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та триватиме до 09 березня 2022 року (наказ Міністерства освіти і науки України від 02.11.2021 № 1166 «Про організацію та проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»).

Український центр оцінювання якості освіти підготував для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО-2022 відео інструкцію https://www.youtube.com/watch?v=vtY2zdPRU7o та путівник учасника ЗНО (https://testportal.gov.ua/putivnyk-uchasnyka-zno/), де випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти дізнаються про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

0001

З 5 січня до 22 січня 2022 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти https://zno-kharkiv.org.ua/probne-zno буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

19 березня з української мови, української мови і літератури;

26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

 

 

Поради батькам

 

Місія — зберегти нерви

0001

0002

003

0003

0004

0005

0006

 

2

УВАГА!

         Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березняз української мови, української мови і літератури, 1 квітня— з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

КОНТАКТИ

 • 40016, м.Суми, пр-т. Свободи, 38
 • (0542) 78-99-92
 • (0542) 78-99-90 
 • email: shtc-pto@ukr.net
 • моб: 066-290-47-45

До нас можна доїхати: 

 • маршрутними таксі № 2, 17а, 21, 51, 52, 53 
 • тролейбус №15, 15а