ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

26 травня 2023 року завершився Всеукраїнський тиждень професійного освіти Сумської області, в межах якого відбувся цікавий ряд заходів професійного спрямування.

22 травня 2023 року у ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічного освіти” стартував тиждень професійного освіти під гаслом # Моя_професія_моє_майбутнє. З вітальним словом до учасників освітнього процесу звернулася в.о. директора Галина ПОХІЛЬКО, яка наголосила на важливості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників та презентувала анонс програми заходів тижня.

Згідно з планом 22.05.2023 розпочався квест “Ми-частка великої Європи”, завданням якого було відповісти на запитання з історії закладу. Опитування здійснювалось на сторінці Instagram центру.

Також протягом дня тривав флешмоб “Тиждень професійної освіти: мої очікування”, організований учнівською радою, до якої з задоволенням долучилися всі учасники освітнього процесу.

23 травня 2023 року у ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” відбувся професійний брендинг “Моя професія — моє майбутнє” популяризував серед учнівської молоді професії громадського харчування закладу.

Майстер виробничого навчання Марина ХОЛОДЕНКО розповіла про цікаві факти історичного розвитку професії “Кухар; кондитер”, презентувала сучасне оформлення української та європейської кухні, анонсувала проведення Дня європейської кухні в закладі.

Учні груп №31 та №41 разом зі своїми наставниками показали та прокоментували процес підготовки страв української та європейської кухні, і ще раз наголосили, що “Україна — це Європа!”

Також до святкування тижня професійного освіти долучився Коробка С. Г. - колишній випускник центру, який зараз очолює мережу закладів громадського харчування м. Суми. З його вуст звучали слова вдячності майстрам, викладачам за становлення його як кваліфікованого робітника, успішного роботодавця.

Питанням професійного змісту за напрямком “громадське харчування” продовжився квест “Ми – частина великої Європи”. Опитування триває на сторінці Instagram центру.

Учасником Відкритого діалогу “Інтеграційні моделі взаємодії роботодавців із закладом професійного (професійно-технічного) освіти була в.о. директора Галина ПОХИЛЬКО. 24 травня 2023 року відбувся День відкритих дверей біля ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” у межах тижня професійного освіти для випускників шкіл міста, області та їх батьків. Гості отримали інформацію про професії, за якими проводиться підготовка в центрі, умови навчання та вступу до закладу. Учасники заходу переглянули відеоролик "Ми - професіоналі!", створений учнями центру.

Професійний брендинг “Моя професія – моє майбутнє” популяризував серед учнівської молоді професії комп'ютерного напрямку.

Майстер виробничого навчання Світлана КАЛІНА розповіла про переваги навчання за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, провела серед учнів викторину "Програми для дизайну" та гру "Упізнай свого викладача".

Також відбулася презентація нового профорієнтаційного відеоролика, створеного майстром виробничого навчання Оленою ГЛУМОВОЮ.

Питанням професійного змісту за комп'ютерним напрямком продовжився квест “Ми – частина великої Європи”. 25 травня 2023 року в ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” розпочався з брендингу “Моя професія – моє майбутнє”, присвяченого професіям промислово-енергетичного напряму.

Людмила НОВІКОВА, викладач спецдисциплін, у своєму виступі зазначила про важливість професій промислово-енергетичного напряму в сьогоденні та анонсувала участь в Обласному конкурсі професійної майстерності серед здобувачі професійної (професійно-технічної) освіти за компетенцією “Зварювальні роботи” учня групи.

Цього дня відбувся спортивно-розважальний конкурс «Професійний біатлон». Керівник фізичного виховання Ігор ШЕПІЛЬ разом з майстерами та викладачами спецдисциплін ініціювали поєднання фахової майстерності та фізичної підготовки, організувавши учнів груп №18 та №28 з професії “Слюсар-ремонтник; електрозварник ручного зварювання”.

Олена ШАТОВА виступила із промовою «Шахрай знову не спит, а приміряє на собі нові ролі». У рамках марафону амбасадорів #ШахрайГудбай було презентовано та проведено гру «Хто я? Вгадай спеціаліста з платіжної безпеки».

Викладач історії Олександр МИХАЙЛОВСЬКИЙ та в.о. директора Галина ПОХІЛЬКО за допомогою запитань до аудиторії, змогли визначити власні ролі з платіжної безпеки. Учні закладу виявили бажання долучитися до такої гри у позаурочну годину.

Одночасно наші педагоги були учасниками Фестивалю педагогічної творчості: Ірина СКРИПЧЕНКО виступила на коворкінгу та розкрила тему “Формула “4К” у дії: формування навичок ХХІ століття у майбутніх кваліфікованих робітників засобами інформаційно-комунікаційних технологій на уроках хімії”; Валерій КАРКАЧОВ доповідав на воркшопі з теми “Впровадження STEM- освіти у підготовці кваліфікованих робітників”; Інна МОРОЗ - у нетворкінгу "Національно-патріотичне виховання: нові реалії - нові можливості", де представила досвід закладу на тему "Волонтерство як форма реалізації концепції національно-патріотичного виховання".

А питанням професійного змісту за професіями промислово-енергетичного напряму продовжився квест “Ми – частина великої Європи” на сторінці Instagram центру.

26.05.2023 нар. учениця групи 31 Аліна СМАРОВОЗ гідно представила наш заклад на обласному конкурсі професійної майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти за компетенцією “Кулінарне мистецтво” та нагороджена дипломом учасника.

У соцмережах на сторінках ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” були поширені нові відеоролики про наш освітній заклад та про шкірну професію окремо.

На святковій лінійці з нагоди завершення тижня професійного освіти найактивніші учні нагороджені цінними призами та сладами. Підведено підсумки - проведені викладачами та майстерами виробничого навчання в рамках тижня заходи свідчать про стійку мотивацію до постійного самовдосконалення, прагнення досягти кращих результатів, адже у важливим завданням нашого закладу є популяризація робітничих професій у молодіжному середовищі.

зображення viber 2023-05-25 14-47-26-175

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Свято засноване в Парижі в 1949 році з ініціативи Міжнародної демократичної федерації жінок, щоб звернути увагу на проблеми, які мають діти. Школярі в цей день радіють початку літніх канікул.

На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Діти 01.06.23

ДНЗ "Сумський хіміко-технологічний центр ПТО " щиро дякує християнській організації «Відкриті руки»,а особливо волонтеру Василю за підтримку та увагу до здобувачів освіти осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і  забезпечення їх продуктовим набором.

Волонтери 1 1

Волонтери 1 2

У рамках Тижня професійної (професійно-технічної) освіти відбувся обласний фестиваль кулінарного мистецтва серед педагогічних працівників та здобувачів освіти.
Наш заклад гідно представив страви традиційної української кухні на благодійному ярмарку продажу. Гостям були запропоновані крученики з сучасною подачею, млинці - торбиночки з грибами та м'ясом, закуска «сирний гарбузик».Гості з задоволенням смакували з фонтану узвар. Попитом користувалися медово- імбирне печиво «Все буде Україна». Кошти від реалізованої продукції спрямували на потреби ЗСУ.
30.05. 1
30.05. 2

26.05.2023 р. учениця групи № 31 за професією “Кухар; кондитер” Аліна СМАРОВОЗ гідно представила заклад на обласному конкурсі професійної майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти за компетенцією “Кулінарне мистецтво” та нагороджена дипломом учасника.

Останній день Тижня професійної освіти в закладі завершився флешмобом “Тиждень професійної освіти: мої враження”.

У соцмережах на сторінках Instagram, Facebook, YouTubeДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” поширенонові відеоролики про освітній заклад та професійну підготовку в центрі.

На святковій лінійці з нагоди завершення Тижня професійної освіти підбито підсумки квесту “Ми — частинка великої Європи”, флешмобу “Тиждень професійної освіти: мої враження”, проєкту #ШахрайГудбай. Найактивніших учнів нагороджено солодощами. А переможець, учень групи № 16 за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” Руслан БОНДАРЕНКО отримав цінний подарунок.

Проведені заходи свідчать про стійку мотивацію до постійного самовдосконалення, прагнення досягти кращих результатів учасниками освітнього процесу, адже найважливішим завданням нашого закладу є популяризація робітничих професій у молодіжному середовищі.

31.05. 3

31.05. 1

1117

25 травня 2023 року в ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” розпочався з брендингу “Моя професія — моє майбутнє”, присвяченого професіям промислово-енергетичного напряму.

Людмила НОВІКОВА, викладач спецдисциплін, у своєму виступі зазначила про важливість професій промислово-енергетичного напряму у сьогоденні та анонсувала участь в Обласному конкурсі професійної майстерності за компетенцією “Зварювальні роботи” учня групи №28 Євгена ШАПОВАЛА.

Цього дня відбувся спортивно- розважальний конкурс «Професійний біатлон». Керівник фізичного виховання Ігор ШЕПІЛЬ разом з майстрами і викладачами спецдисциплін ініціювали поєднання фахової майстерності та фізичної підготовки, організувавши учнів груп №18 та №28 з професії “Слюсар-ремонтник; електрозварник ручного зварювання”. Завданням заходу був підбір необхідного інструменту для виконання слюсарних операцій у вигляді спортивної естафети. Після виконання поставлених завдань учні зібрали ключове слово. Кожна команда продемонструвала високий рівень професійних навичок та фізичної активності.

Олена ШАТОВА виступила з промовою «Шахрай знову не спить, а приміряє на себе нові ролі». У рамках марафону амбасадорів #ШахрайГудбай було презентовано і проведено гру «Хто я? Угадай спеціаліста з платіжної безпеки». Учні з задоволенням долучились до перегляду тематичного промо- ролику щодо представлення та зміни ролей у нашому житті.

Викладач історії Олександр МИХАЙЛОВСЬКИЙ та в.о. директора Галина ПОХИЛЬКО з цікавістю мали змогу визначити власну роль з платіжної безпеки. За допомогою запитань до аудиторії, змогли визначити власні ролі. Учні закладу виявили бажання долучитись до такої гри в позаурочний час.

Одночасно наші педагоги були учасниками Фестивалю педагогічної творчості: Ірина СКРИПЧЕНКО виступила на коворкінгу і розкрила тему “Формула “4К” в дії: формування навичок ХХІ століття в майбутніх кваліфікованих робітників засобами інформаційно-комунікаційних технологій на уроках хімії”; Валерій КАРКАЧОВ доповідав на воркшопі з теми “Упровадження STEM-освіти в підготовці кваліфікованих робітників”; Інна МОРОЗ - у нетворкінгу "Національно-патріотичне виховання: нові реалії - нові можливості", де представила досвід закладу за темою "Волонтерство як форма реалізації концепції національно-патріотичного виховання".

А питанням професійного змісту за професіям промислово-енергетичного напряму продовжився квест “Ми — частинка великої Європи” на сторінці Instagram центру.

1111

1112

 

1113

1114

1115

З метою підвищення рівня обізнаності дітей з питань безпеки дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело та електротранспортом, у нашому закладі з 15 по 21 травня 2023 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

15.05.2023 р. у групі № 26 майстром виробничого навчання Каліною С.В. та класним керівником Назаренко Н.А. був проведений онлайн-урок «Правила дорожнього руху для пішоходів».

16.05. 2023 року класним керівником Будюк О.В. у групі № 28 була проведена профілактична бесіда з питань безпеки дорожнього руху зі здобувачами освіти, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти, електротранспорт.

17.05.2023 року у групі № 18 майстром виробничого навчання Счастлівцевою С.В. і класним керівником Новіковою Л.М., у групі № 21 класним керівником Скрипченко І.М. і майстром виробничого навчання Холоденко М.Г. та у групі 16 класним керівником Михайловським О.В. були проведені Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

18.05.2023 року у групах № 31, 16, 21,28 сестрою медичною Гончаренко Н.Д. був проведений майстер-клас для здобувачів освіти щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.

0001

0002

0003

0004

0005

0006

0007

0008

0009

0004

24 травня 2023 року відбувся День відкритих дверей у ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” у межах тижня професійної освіти для випускників шкіл міста, області та їх батьків.

Важливим завданням нашого закладу є популяризація робітничих професій у молодіжному середовищі. Сьогодні гості отримали інформацію про професії, за якими ведеться підготовка в центрі, умови навчання та вступу до закладу. Учасники заходу переглянули відеоролик "Ми — професіонали!", створений учнями центру.

Професійний брендинг “Моя професія - моє майбутнє” популяризував серед учнівської молоді професії комп'ютерного напрямку.

Майстер виробничого навчання Світлана КАЛІНА розповіла про переваги навчання за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, провела серед учнів вікторину "Програми для дизайну" та гру "Упізнай свого викладача".

Також відбулась презентація нового профорієнтаційного відеоролика, створеного майстром виробничого навчання Оленою ГЛУМОВОЮ.

Питанням професійного змісту за комп'ютерним напрямком продовжився квест “Ми — частинка великої Європи”.

0001

0002

0003

0005

23 травня 2023 року з творчим підходом у ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр ПТО” розпочато заходи другого дня тижня професійної освіти. Професійний брендинг “Моя професія — моє майбутнє” популяризував серед учнівської молоді професії громадського харчування закладу. Майстер виробничого навчання Марина ХОЛОДЕНКО розповіла про цікаві факти історичного розвитку професії “Кухар; кондитер”, презентувала сучасне оформлення української та європейської кухні, анонсувала проведення Дня європейської кухні в закладі.

Учні груп №31 та №41 разом зі своїми наставниками показали та прокоментували процес підготовки страв української та європейської кухні, і ще раз наголосили, що “Україна — це Європа!”

Сьогодні до святкування тижня професійної освіти долучився Коробка С. Г. - колишній випускник центру, який зараз очолює мережу закладів громадського харчування м. Суми. З його вуст звучали слова вдячності майстрам, викладачам за становлення його як кваліфікованого робітника, успішного роботодавця.

Питанням професійного змісту за напрямком “громадське харчування” продовжився квест “Ми — частинка великої Європи”. Опитування триває на сторінці Instagram центру.

Далі буде ще цікавіше!

Свято робітничих професій триває!

0006

0003 0004

0002

 

0003

22 травня 2023 року у ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти” стартував тиждень професійної освіти під гаслом #Моя_професія_моє_майбутнє.

З вітальним словом до учасників освітнього процесу звернулася в.о. директора Галина ПОХИЛЬКО, яка наголосила на важливості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників та презентувала анонс програми заходів тижня.

Згідно з планом сьогодні розпочався квест “Ми-частинка великої Європи”, завданням якого було відповісти на запитання з історії закладу. Опитування здійснювалося на сторінці Instagram центру.

Також протягом дня тривав флешмоб “Тиждень професійної освіти: мої очікування”, організований учнівською радою, до якого з задоволенням долучилися всі учасники освітнього процесу.

          Слідкуйте за нами в соцмережах.

          Далі буде...

0002

 

КОНТАКТИ

  • 40016, м.Суми, пр-т. Свободи, 38
  • (0542) 78-99-92
  • (0542) 78-99-90 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • моб: 066-290-47-45

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а