ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

З нагоди 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України в ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» викладачем історії Михайловським О.В. були організовані та проведені інформаційно – виховні заходи: виставка історичних документів, та тематичний урок.

Метою їх проведення стало донесення інформації учням про історію Карпатської України, підвищення зацікавленості до вивчення історії України та виховання патріотизму і шанобливого ставлення до славного історичного минулого українського народу.

Під час заходів учні дізналися про історичні причини та умови проголошення незалежності Карпатської України, історичний внесок у державотворчий процес Августина Волошина, Юліана Ревай, Дмитра Клімпуш, героїчну боротьбу карпатський українців за незалежність та державність.

1

2

3

3

2019 05 15 vishivanka

08.05.2019 р. у ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» відбувся тематичний вечір «Мужність і відвага крізь покоління», присвячений 74-річниці з Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні.

Мета заходу формувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; виховувати громадянське почуття,свідомої соціальної активності та відповідальності; формувати інтерес до літератури і документальних фільмів про Другу світову війну. Дуже хвилюючими були фронтові листи старшого лейтенанта саперного батальйону Цуканова П.Д. прочитані учнями,які не дійшли до його родини у травні 1942 року. Ці листи знайдені пошуковим загоном «Пам'ять» у 1988 році під час розкопок на території Сумщини і зберігають у музеї навчального закладу. Хвилиною мовчання всі присутні в залі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та солдатів-сумчан, серед них наші учні С. Табала і Р. Андра, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність України.

1

2

3

4

Учні навчального закладу прийняли участь у 14 акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", яка проходила під гаслом «Дитяче серденько живи». Зібрані кошти будуть витрачені на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України. Зібрані кошти було передано у благодійний фонд. Навчальний заклад отримав подяку від обласного фонду Всеукраїнської акції.

12

З 22 по 24 квітня 2019 року в м. Дніпро відбулися фінальні змагання з легкої атлетики Спартакіади України серед учнів професійно-технічної освіти. Наш учень Міщенко Олег здобув срібну медаль з бігу на 1500м.

Вітаємо Олега з вдалим виступом і бажаємо наступних перемог!

1

den-materi-520x245

den-peremogu

thumb-zoom-900x492-a8e9

Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності

25.04.2019 року учні Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти разом з вихователем Громико М. П. в рамках тижня екології взяли участь в щорічній благодійній акції "За чисте довкілля". З метою забезпечення належного санітарного стану берега р.Псел, що прилягає до території закладу. Учні з радістю долучилися до цієї акції. Переконані, що задоволені не лише учні - учасники акції, а й відпочиваючі сумчани.

31

45

пасха

Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги, відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. 

Саме тому, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні волонтери, учениця групи №13 Волошина Анастасія, учениця групи №21 Думчикова Юлія, учениця групи №6 Ніколенко Тетяна зробили заплановане прибирання на Центральному кладовищі могили ветерана війни П. Багацького.

Вічна пам'ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

PPlxkEgX0lI

71D62MRI-EE9EeARqsOzS0

24 квітня у бібліотеці навчального закладу проведено тематичний вечір, присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

На заході демонструвалися відео, фото тих квітневих подій 1986 року. Учні познайомилися із причинами та наслідками найбільшої техногенної катастрофи світу – аварії на Чорнобильській АЕС, вшанували героїзм та відданість ліквідаторів трагедії, які віддали своє життя рятуючи світ від радіаційного забруднення.

11 квітня 2019 року учні та педагогічний колектив ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» гостинно запросили до себе в гості випускників 9 та 11 класів м. Суми та області, педагогів, батьків.

Усі відвідувачі мали можливість ознайомитися з навчальним закладом, особливостями вступу та навчання, умовами подачі документів. Гості переглядали майстер-класи за професіями, що демонстрували майстри виробничого навчання та учні, а також з задоволенням брали особисто у них участь. Агітаційна бригада центру «Адреналін» запропонувала свій професійний виступ та концертну програму. Гостей частували смаколиками.

Учні та педагоги центру прагнули створити атмосферу свята, відкритості, уваги до кожного гостя.

В цей день до центру завітали випускники 9 і 11 класів шкіл м. Суми № 6, № 9, № 15, №17, № 25, № 26, № 27, а також з Лебединського, Сумського, Білопільського, Краснопільського та Тростянецького районів, які, сподіваємось, стануть учнями нашого закладу.

 

КОНТАКТИ

  • 40024, м.Суми, вул. Прокоф`єва, 38
  • (0542) 63-55-86
  • (0542) 36-51-59 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • fax: 63-55-86

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 9, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а