ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

23 листопада 2020 року на базі навчально-практичного центру з професії «Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних робіт. Слюсар-інструментальник» відбувся конкурс фахової майстерності «Кращий слюсар» серед учнів групи №28 з професії «Слюсар-ремонтник» 3-го розряду, майстер виробничого навчання Счастлівцева С.Т.

Конкурс складався з теоретичного і практичного турів. У теоретичному турі учасники виконували тестові завдання з предметів «Будова, технічне обслуговування та ремонт промислового устаткування», «Допуски та посадки», «Матеріалознавство», «Охорона праці».

Завдання практичного туру полягало у виготовленні кутника мебельного з використанням інструкційно-технологічних карт з точністю виконання розмірів за 11-12 квалітетами точності єдиної системи допусків і посадок.

Роботу учасників оцінювало журі у складі: Новікової Л.М., викладача спецдисципліни; Каркачова В.Т., старшого майстра; Д'ячкова С.О. та Брички О.І., майстрів виробничого навчання.

Перемогу в конкурсі здобув учень Михайленко К.

У числі кращих за виконання завдання практичного туру були відзначені Кортіков С., Дерев'янко М., Курило Д.

0001

0002

0003

0004

0005

0006

0007

0008

0009

Україна в 1932 – 1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

На знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів українців 28 листопада о 16:00 запалимо свічку пам’яті.

00001

Сім років тому, 21 листопада 2013 року почалась нова сторінка української історії, саме тоді 2013 року, тисячі людей вийшли на площу в знак протесту проти того, що проросійський президент Віктор Янукович відмовився підписувати документ, до якого держава йшла роками: угоду про асоційоване членство України в Європейському Союзі. Вночі 30 листопада на вулиці продовжували залишатися кілька сотень активістів, переважно студентів. Їх жорстоко розігнала поліція, в відповідь на що 1 грудня в центр Києва з’їхалися сотні тисяч людей. Міліцейське свавілля скликало людей, обурених корупцією, узурпацією влади, політикою русифікації та зближення з Росією. Саме тоді Україна повернулася спиною до свого минулого, “тюрми народів”, як у нас називали по-народному Радянський Союз, і стала лицем до цивілізованих держав.

Євроінтеграційні гасла дали безперервному мітингу назву Євромайдан. Перетворившись на проект повного оновлення державної системи, він отримав назву Революція гідності.

Революція Гідності стала трансформаційним, героїчним і драматичним феноменом для України. Український народ довів свою відданість свободі, свою гідність, заплативши однак за такі цінності найвищу ціну – життям 107 учасників акції протесту, Героїв України, названих Небесною Сотнею.

0001

0002

0003

18 листопада здобувачі освіти групи31 за професією «Кухар; кондитер» успішно виконали кваліфікаційну пробну роботу з професії «Кухар» ΙV розряду, ураховуючи особливості карантину, нормативно-правові акти і рекомендації Міністерства охорони здоров’я України та Головного державного санітарного лікаря України з питань протидій пандемії коронавірусу.

Атмосфера панувала неймовірна!!!Результати перевершили очікування!!!Працювала команда справжніх кухарів - професіоналів!!!

Ми дуже вдячні керівникам закладів громадського харчування (яким дуже складно працювати у період пандемії) за надання робочих місць для проходження практики та колективам, які допомогли нашим учням втілити в практику набуті теоретичні знання.

Ми також вдячні керівництву нашого центру за підтримку та мобільність в організації освітнього процесу - рішення приймалися швидко та обґрунтовано.

Ми щиро вдячні батькам учнів за розуміння і всіляку допомогу при підготовці до іспиту.

Вітаємо вас, КУХАРІ ΙVрозряду!

Смачного всім!

0001

0002

0003

0004

0005

Цього року педагогічні працівники Державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» знову підтвердили, що є щирими шанувальниками українського слова. 9 листопада в День української писемності та мови вони долучилися до традиційної акції: стали учасниками ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

             Узявши участь у заході разом з тисячами українців усього світу, ми виявили громадянську активність, перевірили власні знання рідної мови, усвідомили приналежність до великого народу. Переконані, що такі заходи є внеском у справу національної єдності, піднесення престижу української мови, виховання поваги до культури рідного народу. Упевнені, що радіодиктант об’єднав не тільки тих, хто його писав, а всіх, закоханих у щире українське слово.

0001

0002

 0003

0004

 

2017-10-14

0002

Професійно-технічній освіті – 80! Шановні керівники, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники закладів професійно-технічної освіти!

             Прийміть щирі вітання з нагоди ювілейного Дня професійно-технічної освіти та Дня працівників освіти!

       Шановні колеги, важко переоцінити Ваш внесок у зміцнення та розбудову нашої держави, адже саме Ви забезпечуєте суспільне виробництво кваліфікованими кадрами, сприяєте зростанню конкурентоспроможності держави, підвищенню рівня добробуту населення. Ви самовіддано зберігаєте та примножуєте кращі традиції професійної школи, розвиваєте плідні зв'язки з виробництвом та соціальними партнерами.

              Бажаємо вам вдалих рішень, взаєморозуміння, матеріальних благ та душевної наснаги на всі починання.

              Нехай життя буде сповнене щастям, радістю, творчими силами, яскравими подіями, а серця будуть наповнені вдячністю, добротою та любов’ю.

              Зі святом вас, шановні колеги!

 

 

Вже стало традицією, що учні перших курсів нашого навчального закладу відвідують музей «Пам'ять» ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО». Експозиційні стенди знайомлять з історією створення ПТУ-1 протягом п’яти десятирічь. Цікавим у музеї є те, що сама екскурсія проходить по «хронологічній послідовності». Експонати, ніби, супроводжують присутніх від початку заснування закладу до сучасних досягнень Усіх присутніх надзвичайно зацікавили експонати, знайдені пошуковцями загону «Пам'ять» під час розкопок на території Сумщини. Серед них є різноманітні предмети побуту солдатів, безліч зброї, оригінали записок, листів та щоденників постраждалих та особистих речей бійців періоду Другої світової війни. Експозиція «Наша гордість-спортивна слава» знайомить присутніх із світлинами про учнів закладу, які стали олімпійськими чемпіонами та нагороджені бронзовими, срібними та золотими медалями.

Хвилююча розповідь про загиблих учнів, бійців АТО, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми» Андру Руслана та Героя України Табалу Сергія.Звичайно ж, екскурсія є повчальною і залишає незабутнє враження для всіх відвідувачів.

0005

 

0001

0002

0003

0004

0006

0007

1 вересня 2020 року був радісним, хвилюючим, незвичайним днем. Нарешті наша учнівська і педагогічна родина зібралася в рідних стінах центру. Було все незвично: урочисту лінійку замінили на радісні зустрічі в навчальних кабінетах, про правила носіння масок і дотримання дистанції нагадували учням педагоги, проте серце відбивало шалений ритм - МИ ЗНОВУ РАЗОМ! Нарешті після кількамісячної паузи, пов’язаної з епідемією COVID-19 та карантином, до навчального закладу повернулися педагоги й учні, відновилися повноцінні навчальні заняття!

Центр широко відчинив свої двері й для першокурсників, і для учнів ІІ, ІІІ, ІV курсів. Педагоги щиро бажають міцного здоров'я, сили та наснаги учням і їх родинам, а також закликають неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів та обмежень.

Ми віримо, що згуртованість, дисциплінованість і терпіння подарують нам успішний 2020-2021 навчальний рік!

0001

0002

 

0003

0004

0005

0006

0007

0008

0009

0010

0011

Sumy

0109

0001

Дата

Час

Професія

25.08.2020

на базі базової загальної середньої освіти

9-00

кухар; кондитер

11-00

 

оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; асистент референта

26.08.2020

на базі повної загальної середньої освіти

9-00

електрогазозварник

9-00

оператор комп’ютерного набору; монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування

на базі базової загальної середньої освіти

11-00

слюсар-ремонтник; електрозварник ручного зварювання

У разі виникнення питань, звертайтеся до приймальної комісії

за телефоном (0542) 36-51-59

 

 

ДНЗ "Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти" здобув чергову нагороду Одинадцятої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2020". Срібною медаллю відзначений проект  Будюк О.В., Михайловського О.В., Назаренко Н.А., Пронози Н.М. "Використання технології мобільного навчання з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти", представлений в тематичній номінації "Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти".

Щиро вітаємо авторів роботи із заслуженою нагородою та зичимо подальшого професійного зростання й визнання на освітянській ниві.

vustavka osvita

КОНТАКТИ

  • 40024, м.Суми, вул. Прокоф`єва, 38
  • (0542) 63-55-86
  • (0542) 36-51-59 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • fax: 63-55-86

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 9, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а