ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

 

23.09.2022 року в ДНЗ "Сумський хіміко-технологічний центр ПТО" спеціалістами служби ДСНС України у Сумській області та працівниками правоохоронних органів були проведені навчання для працівників центру та здобувачів освіти щодо порядку дій у випадку сигналу «Повітряна тривога». Фахівці проінформували присутніх про алгоритм дій, провели практичну евакуацію до укриття, надали рекомендації для створення максимально безпечних умов усім учасникам освітнього процесу. Під час навчання роз'яснили правила поведінки в укритті. А також нагадали про правила безпечного користування електроприладами, пічним та газовим опаленням, поведінки при виявленні вибухонебезпечних, підозрілих предметів, мінну небезпеку.

0001

0002

0003

 

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру!

Найбільше ми хочем, щоб мир був на світі,

Як небо — у зорях, а сад наш — у квітах.

Найбільше ми хочем, щоб сонце щоранку

Із нами віталось, присівши на ганку.

Щоб мирне небо на всій Землі

Єднало нас всіх по світу.

І хай літають завжди журавлі,

І колоски видзвонюють налиті.

Ми хочем, щоб сонце світило,

Співали би дзвінко пташки,

Щоб люди були всі щасливі,

У мирі зростали всі ми!

ДНЗ "Сумський хіміко-технологічний центр ПТО" бажає миру нашій Україні!

0001

Війна триває і український народ показує всьому світу свою незламність. Нині, як ніколи, важливо триматися разом і боротися проти агресора. Не всі можуть робити це зі зброєю в руках, проте способів допомогти Україні вистояти значно більше. Одними з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає, є волонтери.

Колектив нашого закладу – колектив небайдужих людей. З перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну працівники центру своєю наполегливою працею зміцнювали обороноздатність рідної Сумщини, допомагали ЗСУ, наближаючи перемогу.

Особлива вдячність старшому майстру Каркачову Валерію Тихоновичу, майстрам виробничого навчання Каліну Сергію Вікторовичу, Скотниковій Ларисі Петрівні, секретарю навчальної частини Сиротенко Інні Анатоліївні, самовіддана праця яких гідно відзначена.

26 серпня 2022 року на базі Сумського державного університету відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників під гаслом «Освіта Сумщини у вимірі викликів воєнного часу» за ініціативи Міністерства освіти та науки України, Сумської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти та науки в Сумській області. У рамках заходу почесними нагородами були відзначені найкращі педагогічні працівники області, серед яких і старший майстер нашого закладу  Каркачов Валерій Тихонович . Каркачов Валерій Тихонович є номінантом обласної премії ім. А.С. Макаренка.

Вітаємо та щиро пишаємося колегами.

Україна понад усе! Впевнено до Перемоги!

0001

0002

00030004

00060005

0007

 

Бажаємо нашому місту завжди бути квітучим, мальовничим, сучасним, креативним, історичним, молодіжним, спортивним.

Сум'яни, любіть своє місто над Пслом і робіть його кожного дня кращим!

Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній родині, поєднуючи усіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Сьогодні Суми - північний форпост України. Нехай над Сумами завжди майорять жовто-блакитні прапори! Все буде Україна!

0001

1 вересня в центрі класними керівниками та майстрами був проведений перший урок «Ми – українці: честь і слава незламним!» у режимі відеоконференцій. Під час зустрічей говорили про стійкість та незламність українців на шляху до Перемоги, про мужність військових, про злагодженість усього народу, якою сьогодні захоплюється весь світ.

0004

0003

0001

0002

001

Ось і настав цей день. Державний навчальний заклад "Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти" Вітає всіх педагогічних працівників, здобувачів освіти та їх батьків з 1 вересня — Днем знань і старту нового 2022-2023 навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами й пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!

Нехай для Вас будуть відкриті всі простори для досягнення успіху!

Віримо в нашу перемогу!

Все буде Україна!

002

 

З перших днів російсько-української війни українці стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Захисники та Захисниці України щоденно проявляли та проявляють неабиякий героїзм у боротьбі з ворогом.

Наш заклад пишається випускниками братами Сергієм та Дмитром Саєвими. Пам'ятаємо хлопців щирими, дружніми, веселими, товариськими. Не зрадили братерській традиції все робити разом і восени 2021 року, коли разом пішли служити у Збройні Сили України.

Розпочалася російсько-українська війна... Героїчно захищаючи південні рубежі України у березні 2022 року брати Саєви загинули.

Вічна пам'ять і шана Героям!

00020001

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Бажаємо щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу. Пишаємося тим, що ми українці! Україна понад усе!

0001

28 липня 2022 року Україна вперше відзначає День Української Державності.

День Української Державності покликаний утверджувати зв’язок українців, які живуть нині, з нашими пращурами, які впродовж багатьох поколінь будували державність українського народу. Це свято має виховати в кожного громадянина України розуміння того, що державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру не одна тисяча років.

0001

Отримати ще одну професійну освіту на бюджеті тепер може кожен!

Наприкінці червня Президент підписав Закон, який дозволяє вже досвідченим профі повторно вступати у професійно-технічні заклади освіти на бюджетні місця.

Дорослим потрібно дотримуватися двох умов:

1. Повторний вступ має відбутися не раніше ніж через 3 роки після випуску за першою професією, коли є 2 роки підтвердженого страхового стажу. Зарахування відбуватиметься на вільні місця у закладі.

2️. Якщо є медична довідка про неможливість працювати за першою професією через стан здоров'я або хочеш працювати на невідкладні потреби держави. Тоді вступ на бюджет можливий до завершення трирічного періоду або без підтвердженого страхового стажу.

0001

Сьогодні ви випускники! Ось і настав цей день, коли ви повинні перевернути чергову і дуже важливу сторінку книги вашого життя! Від щирого серця вітаємо вас! Позаду залишилося багато яскравих і незабутніх подій, стільки цікавих і веселих моментів, стільки нових знайомств ... а попереду у вас зовсім нове доросле життя! Але у вас назавжди залишиться в пам`яті учнівське життя і наш навчальний заклад! Пам`ятайте своїх викладачів, майстрів виробничого навчання, одногрупників, не забувайте своє учнівське життя і цей випускний! Удачі вам всім і успіхів у подальшому житті!

0002

0001

28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. Сьогодні наша держава розвивається за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, здоров’я, честь і гідність, власну думку, свободу слова та дій.

0001

За роки існування ДНЗ "Сумський хіміко-технологічний центр ПТО" пройшов славетний шлях. Колектив центру має пишатися тим, що нині це місце для інноваційної творчості, де оновлюють зміст і структуру освітнього процесу, де успішно впроваджують сучасні методи і технології.

З нагоди 56 річчя прийміть, шановні колеги центру, найсердечніше вітання і побажання миру та злагоди, творчої наснаги і довголіття, радісної праці, а здобувачам освіти бажаємо – світлих думок і чистих сердець, готових приймати та втілювати в життя мудрість наставників!

0003

«Україна в огні». Саме під таким гаслом 22 червня 2022 року, проходило засідання обласної школи обдарованих учнів та лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти.

У заході взяли участь лідери учнівського самоврядування центру Бабич Микита та Говорун Ксені, які представили проект учнів нашого закладу «Все буде Україна» в рамках обласного флешмобу «Україна в огні».

Творчий доробок учнівського колективу центру висвітлює непохитну віру молодих людей у вільну незалежну Україну та Перемогу.

0001

0002

КОНТАКТИ

  • 40016, м.Суми, вул. Прокоф`єва, 38
  • (0542) 78-99-92
  • (0542) 78-99-90 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • моб: 066-290-47-45

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а