29 липня в Україні День скорботи та вшанування пам'яті захисників, страчених внаслідок теракту в колонії номер 120 смт Оленівка Донецької області.
Цього дня 2022 року сталося масове вбивство полонених в Оленівці - це терористичний акт, здійснений російськими окупаційними військами проти українських військовополонених - захисників "Азовсталі". Від вибухів на території колишньої виправної колонії загинуло щонайменше 53 полонених, понад 130 було поранено. Усього за даними росіян в бараці було 193 людини.
Згадаймо цей страшний злочин рф, цей невимовний біль та жах, який пережили та переживають наші хлопці у полоні.
Вшануймо пам'ять загиблих в Оленівці.
ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК
За ініціативи навчально-методичного центру психологічної служби КУ "Сумський обласний інститут післядипломної підготовки" триває обласна акція #Підтримуємо#Героїв, яка триватиме протягом 2024 року.
Метою даної акції є подяка захисникам України та підтримка їх морально-психологічного стану.
У липні наші здобувачі освіти долучаються до акції - малюнок "Якою я бачу нашу перемогу".
#Підтримуємо#Героїв
#Все_буде_Україна!
КУХАР; КОНДИТЕР
СЛЮСАР-РЕМОНТНИК; ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ
ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ; АСИСТЕНТ РЕФЕРЕНТА
15 липня українці святкують День Української Державності, який символізує тисячолітню історію державотворення України, корені якої сягають до середньовічної держави Київської Русі.
День Української Державності є значущим святом для всіх українців. Він символізує колективні досягнення і зобов'язання перед майбутніми поколіннями. Українська державність - це спільна історія, в якій ми виростали разом, боролися за нашу незалежність та досягли численних успіхів. Це спільне майбутнє, в якому ми прагнемо жити в єдності та міцній державі, що захищає наші права й інтереси.
Дуже важливо знати й пам'ятати про всі історичні надбання України, особливо зараз, під час російсько-української війни проти нашої держави та інформаційної війни, що спотворює історію, приховує факти та створює фейки. Українська історія є унікальною й особливою, так само як і українська культура.
Зі святом, дорогі українці!
ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК
КУХАР; КОНДИТЕР
СЛЮСАР-РЕМОНТНИК; ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ
ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ; АСИСТЕНТ РЕФЕРЕНТА
КУХАР; КОНДИТЕР
СЛЮСАР-РЕМОНТНИК; ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ
ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ; АСИСТЕНТ РЕФЕРЕНТА
До нас можна доїхати: