ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

Здобувачі освіти закладу долучилися до участі в обласному флешмобі «Профтехнічна освіта Сумщини читає Лесю Українку»

Будь-який досвід розпочинається зі звичайної гри, з бажання подивитися, а що там, з іншого боку. Тому не треба боятися пробувати все на дотик і на смак, експериментувати, робити, на перший погляд, безглузді речі, які потім можуть стати основою наших професійних інтересів. Чи знаєте ви, що знамениті конструктори починали зі звичайних дерев’яних моделей, письменники спочатку просто копіювали чужі твори, а художники – перемальовували чиїсь малюнки. Важливо не те, що ми робимо, а з яким захопленням втілюємо у життя свої мрії.

Дозвілля – це величезне набуття сучасної людини, це можливість займатися тим, що вам подобається. Саме тому з великим задоволенням мешканці гуртожитку відвідують гурток флористики під керівництвом Лаврик О.М., фахівця обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Заняття "hand-made" мистецтвом сприяє творчому мисленню, розвитку фантазії та здатності до швидкої оцінки ситуації. Виготовляючи предмети своїми руками, учні починають замислюватися над процесом їх створення та вкладають в нього свою душу та любов. За допомогою цього мистецтва, навіть найбільш непересічна ідея здатна перетворитися в екстраординарну композицію, наділену безмежною фантазією.

Учні вдячні Олені Олексіївні за прекрасну можливість творити красу власними руками.

0001

0002

0003

0004

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об'єднавчих цінностей Революції Гідності.

Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи. Саме тому, Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції, визвольних змагань часів Другої світової війни.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

«Небесною Сотнею» називають загиблих учасників Революції Гідності. Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення близько 50 осіб.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, і, головне, державу, яка здатна захистити суверенітет.

Пам'ятаємо, пишаємося, схиляємо голови. Віримо у світле майбутнє вільної європейської України!

0001

З 02 по 09 лютого в закладі проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із спеціальних дисциплін. У заході взяли участь учні І-ІV курсів.

За рішенням журі визначено переможців:

-         Деряга Артем - учень групи № 36 за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»;

-         Дідоренко Олександр – учень групи № 3 за професією «Електрогазозварник»;

-         Короленко Владислава – учениця групи № 11 за професією «Кухар»;

-         Хоменко Карина - учениця групи № 31 за професією «Кухар»;

-         Приходко Андрій - учень групи № 38 за професією «Слюсар-ремонтник, електрозварник ручного зварювання»;

-         Аксьонова Катерина - учениця групи № 41 за професією «Кондитер».

 

Дякуємо за вашу працю, бажаємо натхнення та ще більше здобутків у майбутньому!

0001

0002

0003

12 лютого 2021 року здобувачі освіти групи №28 за професією «Слюсар-ремонтник; електрозварник ручного зварювання» успішно виконали комплексні кваліфікаційні завдання з професійно-теоретичної підготовки за професією слюсар-ремонтник III розряду, ураховуючи особливості карантину, нормативно-правові акти і рекомендації Міністерства охорони здоровʼя України та Головного державного санітарного лікаря України з питань протидії пандемії коронавірусу. Учні показали високий професійний рівень і довели, що роки навчання в закладі та проходження практики на ПАТ «СУМИХІМПРОМ» не пройшли дарма.

Після закінчення закладу наші учні приєднаються до команди кваліфікованих слюсарів-ремонтників.

Вітаємо вас, СЛЮСАРІ-РЕМОНТНИКИ III розряду!

0001

0002

 

0003

0004

0005

0001

Вітаємо ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області, за зайняте друге місце в загальнокомандному заліку ХХХІV обласної спартакіади учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2019-2020 навчальному році (ІІ група), за зайняте друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (національно-патріотичний напрямок), за зайняте третє місце в обласному конкурсі волонтерських загонів «Ветеран живе поруч».

Так тримати!

0002

0004

0003

0001

HNY1

ІІ етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

У 2020/2021 навчальному році ХХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік».

Номінація «Література»

ІІІ місце – Софія ТІТОВИЧ, ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» (викладач Оксана БУДЮК).

Номінація «Історія України і державотворення»

ІІ місце – Іван ГЛУХОВ, Сергій СИДОРЕНКО, Роман МАЛЬЦЕВ, ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» (викладач Олександр МИХАЙЛОВСЬКИЙ).

0003

0004

0005

0006

Учениця ІІІ курсу Тітович Софія взяла участь у другому етапі змагань знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка в режимі онлайн-трансляції серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області 17-18 грудня 2020 року.

0001

0002

0003

002

Кондитерська справа – це не тільки прекрасна професія, але й справжнє мистецтво. Це світ, у якому можна безмежно творити й фантазувати, відкриваючи нові грані солодкої естетики.

14 грудня 2020 року здобувачі освіти групи №41 за професією «Кухар; кондитер» успішно виконали кваліфікаційну пробну роботу з професії «Кондитер» ΙІІ розряду, враховуючи особливості карантину, нормативно-правові акти і рекомендації Міністерства охорони здоров’я України та Головного державного санітарного лікаря України з питань протидій пандемії коронавірусу.

Кожен учень творчо і на належному професійному рівні показав набуті в стінах закладу уміння та навички. Презентовані вироби були не лише оригінальними за технологіями приготування, але й мали сучасну ресторанну подачу.

Ми дуже вдячні керівникам закладів громадського харчування, яким дуже складно працювати у період пандемії, за надані робочі місця для проходження практики та колективам, які допомогли нашим учням закріпити теоретичні знання.

Вітаємо учнів групи №41 з присвоєнням ІІІ розряду з цікавої і творчої професії «Кондитер». Бажаємо здійснення мрій та професійних успіхів!

 

 

0001

0002

0003

0004

0005

0006

0007

images

З нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини та в рамках Всеукраїнського тижня права, присвяченого Правам людини, в ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» проходить тиждень правознавства.

Учні навчального закладу запрошуються взяти участь у конкурсі учнівських плакатів «Права людини, права дитини», вікторині «Права та обов’язки учня», правовому брейн–ринзі, правовому лекторії «Майнові та особисті немайнові права неповнолітніх. Цивільно-правова відповідальність неповнолітніх».

0001

КОНТАКТИ

  • 40016, м.Суми, вул. Прокоф`єва, 38
  • (0542) 78-99-92
  • (0542) 78-99-90 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • fax: 78-99-92

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а