ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

Традиційно склалося, що збірні команди нашого навчального закладу щорічно виходять переможцями у загальному заліку обласної комплексної спартакіади серед учнів ПТНЗ. 2015-2016 навчальний рік не став винятком. Наші спортсмени не залишили суперникам жодного шансу. Причому вперше в історії спартакіад, з семи видів спорту, що входять до підсумкового заліку, ми здобули сім перемог.

Приємно відзначити, що команди з року в рік підтверджують свій чемпіонський рівень у так званих «наших» видах спорту. Це легкоатлетичний крос, легка атлетика, лижні гонки, жіночий баскетбол. Ми повернули собі звання найсильніших у жіночому настільному тенісі та волейболі. В запеклій боротьбі здобули срібло у змаганнях з волейболу серед юнаків та дівочому бадмінтоні. Але, найбільше за все приємно відзначити переможну ходу дівочої команди з міні-футболу, тактична і технічна підготовка якої не залишила суперницям жодних шансів на спротив, чим здивувала навіть знаних фахівців СК «Барса».

Вітаємо нашу збірну і спортивний клуб «Імпульс» з перемогою. Так тримати!