3 грудня 2014 року на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» відбулося засідання школи молодого викладача професійно-теоретичної підготовки та майстра виробничого навчання «Перші кроки до майстерності»
Стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
4 лютого 2014 року викладачем математики Сухонос Т.М. в групі №31
за професією «кухар, кондитер» був проведений відкритий урок з геометрії.
5 листопада 2013 року на базі державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» відбувся обласний семінар школи молодого викладача «Перші кроки до майстерності». Мета семінару – сприяти підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу молодого педагога, удосконаленню майстерності, здобуттю нових знань, опануванню методики й технології навчання. Усі заплановані заходи були об’єднані спільною темою «Організація та проведення сучасного уроку».
У семінарі взяли участь 26 викладачів та майстрів виробничого навчання з 24 навчальних закладів області.
Педагогічну майстерню урочисто відкрила Зінчук Н.П., директор НМЦ ПТО у Сумській області, яка привітала учасників семінару й наголосила на актуальності та ефективності запропонованих заходах закладом, який має високі досягнення в роботі.
З вітальним словом до гостей звернувся директор ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» Мірошниченко Г.В., який презентував навчальний заклад, зупинився на його історії та досягненнях.
Смоленко О.П. та Висоцька Ю.М., методисти НМЦ ПТО у Сумській області, у своїх виступах зупинилися на основних напрямках роботи молодих спеціалістів, ознайомили з вимогами ведення документації, зазначили перелік необхідних тематичних тек у роботі педагогів, а також наголосили на правилах оформлення та написання методичних розробок.
Практичною частиною заходу було проведення семінару «Теорія і практика сучасного уроку» методистом закладу Матяш Л.М., мета якого - розкрити зміст поняття «сучасний урок», виявити вимоги до його проведення, охарактеризувати основні ознаки сучасного уроку, визначити чинники, які впливають на ефективність сучасного уроку, та порівняти традиційний та сучасний уроки. Активність учасників заходу засвідчила про доцільність доцільність використання отриманої інформації в подальшій роботі.
Панораму відкритих уроків представили викладачі іноземної мови Нонко Я.С., інформатики Пероганич О.М. та майстер виробничого навчання за професією «оператор комп’ютерного набору» Коломієць Л.М., які продемонстрували проведення сучасних уроків з використанням інноваційних та комп’ютерних технологій. Заняття отримали схвальні відгуки колег.
Учасники школи молодого викладача «Перші кроки до майстерності» взяли участь у психологічному тренінгу «Профілактика професійного вигорання педагогів», який проводила методист обласного центру практичної психологіїі і соціальної педагогіки Растроста Г.Б., оглянули експозиції методичного кабінету та ознайомилися з виставкою-продажем книжкової продукції видавництва «Ранок».
Учасники семінару відзначили практичну значимість заходу в подальшій роботі.
До нас можна доїхати: