ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»


 

 

ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ

ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

 

Завдання та обов'язки. Виконує підготовку, апаратне та програмне підключення до ПК периферійних пристроїв, офісного та комутаційного обладнання. Здійснює установку пакетів програм згідно з профілем діяльності підрозділу, перенесення інформації з одного носія на інший, технологічні операції з обробки інформації у відповідному програмному середовищі: текстовому редакторі та верстки, електронних таблицях, базах даних, графічних редакторах, програмах звуку, відеомонтажу, анімаційної та тривимірної графіки. Створює презентації. Оформлює організаційно-розпорядчу документацію. Здійснює заміну витратних матеріалів, діагностику, технічне обслуговування та модернізацію засобів інформаційної системи, супроводження та захист інформації. Розробляє, розміщує і супроводжує Веб-сайти, здійснює пошук інформації в інформаційних мережах. Надає інформаційні послуги та обґрунтовує вибір комп'ютерної техніки, периферійного, офісного, комутаційного обладнання та програмного забезпечення до потреб споживачів.

 

Повинен знати: основи організації праці, трудового законодавства, правила і норми охорони праці; правила експлуатації, будову і принципи дії комп'ютерної техніки, периферійних пристроїв і засобів зв'язку, архітектуру основних апаратних та програмних засобів роботи, мережеві технології; функції та технічні характеристики обладнання, технічні вимоги до носіїв інформації, витратних матеріалів до оргтехніки; системне та прикладне програмне забезпечення; технологію опрацювання текстових, графічних та табличних даних, проведення та послідовність виконання операцій у локальній та глобальній мережах; правила та методики побудови Веб-сайтів і Веб-додатків; стандарти уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації; професійний стиль і етику спілкування з діловими партнерами та споживачами послуг і інформаційних продуктів, методику роботи з споживачами товарів і послуг на ринку інформаційно-комунікативних технологій; основи маркетингу; основи підприємницької діяльності; правила захисту інформації.

 

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

 

Приклади робіт.

 

1. Робота з сучасними операційними системами та прикладними програмами.

 

2. Забезпечення захисту інформації.

 

3. Створення документів, таблиць, презентацій, баз даних, графічних об'єктів, анімацій, креслень, тривимірних об'єктів, відеоматеріалів, Веб-сайтів і Веб-документів.

 

4. Робота з налагодження, підключення та обслуговування периферійних пристроїв і оргтехніки, усунення пошкоджень.

 

5. Усунення недоліків у роботі програмного забезпечення, периферійного обладнання та офісної техніки.

 

6. Налагодження комп'ютерних мереж, встановлення кодів, паролів.

 

7. Реклама та продаж комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, периферійних пристроїв, витратних матеріалів та мережевого обладнання.

 

КОНТАКТИ

  • 40024, м.Суми, вул. Прокоф`єва, 38
  • (0542) 63-55-86
  • (0542) 36-51-59 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • fax: 63-55-86

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 9, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а