ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»

Які існують види конфліктів? Як конфлікти можуть впливати на життя цілих держав? Як трансформувати конфлікт з насильницького на творчий? Саме ці питання підіймалися на міжнародному тренінговому курсі “Розширення прав та можливостей молоді: зустрічаємо переосмислену трансформацію конфліктів”, який проходив з 08 по 15 квітня 2017 року у місті Руставі, Грузія і який відвідала координатор євроклубу «Miracle» Нонко Яніна Сергіївна, успішно пройшовши конкурсний відбір. 

В рамках проекту представники 13 країн Європи та Кавказу (молодіжні лідери та працівники з Вірменії, Білорусі, Молдови, Туреччини, Азербайджану, Італії, Грузії, Німеччини, Угорщини, Іспанії, Греції, Словаччини та України) протягом тижня вивчали динаміку сучасних конфліктів та яким чином молодь може вплинути на процеси, що відбуваються в Європі. 

В програмі тренігу були розглянуті базові поняття із дослідження конфліктів, аналізу конфліктів, динаміки конфлікту та посередництва у вирішенні конфліктів шляхом застосування підходів трансформації конфліктів. Крім того, тема трансформації конфлікту була розглянута в контексті роботи з молоддю шляхом інтеграції розширення можливостей молоді та участі молоді у вирішенні конфліктів. 

Робота в групах була основною протягом усього тренінгу. Саме обговорення важливих та найболючіших питань з точки зору людей різних національностей і давало можливість практичного використання інструментів для аналізу конфліктів та розробки засобів вирішення конфлікту.

1

2

3

4

5

6

7

8

КОНТАКТИ

  • 40024, м.Суми, вул. Прокоф`єва, 38
  • (0542) 63-55-86
  • (0542) 36-51-59 
  • email: shtc-pto@ukr.net
  • fax: 63-55-86

До нас можна доїхати: 

  • маршрутними таксі № 2, 9, 17а, 21, 51, 52, 53 
  • тролейбус №15, 15а